כתיבת עבודות אקדמיות באנגלית

כתיבת עבודות אקדמיות באנגלית מעסיקה הרבה סטודנטים ישראלים שצריכים לכתוב עבודות אקדמיות באנגלית. זה יכול להיות עבודות סמינריוניות באנגלית, עבודות תזה באנגלית, ואפילו סתם מטלות ותרגילים באנגלית או תרגילים בקורס אנגלית באוניברסיטה. סטודנטים ישראלים לפעמים מתקשים בכתיבה באנגלית, מרגישים חוסר ביטחון, והכתיבה באנגלית לוקחת להם הרבה זמן. חבל להתעכב על זה, כשיש שירותים מעולים שמציעים עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות באנגלית – מכל הסוגים.

הבעיה העיקרית לפניה ניצבים סטודנטים ישראלים שרוצים לרכוש עבודות אקדמיות באנגלית היא שקשה להעריך את איכות העבודות. כישראלים, אנחנו לא תמיד מספיק רגישים לניואנסים בשפה האנגלית וקשה לנו להעריך האם העבודה שקיבלנו אכן כתובה באנגלית טובה, או שהיא כתובה באנגלית שנשמעת כמו תרגום מילולי מעברית.

בדיוק את הבעיה הזאת אתר Spitball.co החליט לפתוח. בספיטבול הבינו את הבעיה והחליטו להרים את הכפפה ולהרכיב צוות לכתיבת עבודות אקדמיות באנגלית, שמורכב רק מדוברי אנגלית שפת אם. לא עוד ישראלים "עם אנגלית מצויינת", אלא ממש צוות שלם של כותבים אקדמיים שכולם נייטיבס של השפה האנגלית.

עם מקצועיות כמו שלהם ועם מחירים כמו שלהם אין פלא שיותר ויותר סטודנטים מעדיפים לוותר על התענוג המפוקפק של כתיבת עבודות אקדמיות באנגלית, ומעבירים את העבודה למקצוענים.

    צריכים עזרה? פנו אלינו: